COMPUTRON, s.r.o.

Hledat

COMPUTRON, s.r.o.

Obchodní podmínky

Expedice

Zboží je obvykle expedováno během 2 pracovních dnů poštou na dobírku. Většinu zboží máme na skladě. Pokud zboží na skladě není, náš pracovník ses Vámi telefonicky spojí a navrhne Vám jiný termín dodání, případně další řešení. K ceně každé zásilky účtujeme poštovné a balné ve výši 110,- Kč bez DPH.

Záruka vrácení peněz

Pro Váš klidný nákup jsme připravili novinku: zboží zakoupené v tomto obchodě nám můžete bez udání důvodu do 14 dnů vrátit zpět - my Vám vrátíme zpět peníze. Podmínkou je vrácení nepoužitého zboží, v originálním nepoškozeném obalu, zboží schopné dalšího prodeje. Záruka vrácení peněz se vztahuje na hodnotu zboží - nikoli na poštovné a balné. Zboží nám zasílejte jako běžný balík s cenou na adresu provozovatele: Computron s.r.o., U Silnice 14, 160 00 Praha 6. Zboží nezasílejte na dobírku.

Záruční doba a uplatňování reklamace

Na zboží se vztahuje záruka 24 měsíců. Abyste předešli zbytečným reklamacím a nákladům s tím spojeným, ujistěte se nejprve, že jste si podrobně přečetli pokyny a postupy při řešení problémů, které najdete v uživatelském manuálu k výrobku nebo v softwarové nápovědě. Pokud problém přetrvává, kontaktujte technickou podporu na www.saitek.cz. Pokud naši pracovníci technické podpory nejsou schopni problém vyřešit, pošlete pečlivě zabalený výrobek pokud možno v původním obalu spolu s písemným uvedením zjištěných vad (o jaké vady se jedná a jak se projevují) a s kopií faktury a originálem záručního listu na Vaše náklady na adresu provozovatele: Computron s.r.o., U Silnice 14, 160 00 Praha 6.

Důvěrnost sdělených údajů

Údaje, které nám poskytnete považujeme za důvěrné, budou použity pouze pro interní účely firmy (evidence a vyřizování objednávek, přehledy objednávek) a nebudou sdělovány třetím stranám.

DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy